Grafik Saati dergisi

Ana sayfaAnnelikElsanatlarıHaberlerMagazin DünyaMagazin TürkiyeModaRessamlarSeramik

Tiyatro SinemaYazılarYemeklerSend TwitterTwitter'da bizFacebook'da bizPinterest'de biz Hayata dair ne varsa

 

Hayata Dair online kültür sanat dergisi Hayata Dair .orggrafik saati reklam ajansı

 

Tayyip Erdoğan Türkiye'nin en büyük maden kazasını yorumladı: "Bunlar olağan şeyler, madenciliğin yapısında, fıtratında bunlar var"

Tayyip Erdoğan Türkiye'nin en büyük maden kazasını yorumladı: "Bunlar olağan şeyler, madenciliğin yapısında, fıtratında bunlar var" Fotoğraf, Photo: Hayata Dair - Soma 2014

Photo: Hayata Dair - Soma 2014

Hayata Dair , Türkiye ve Politika Haberleri 15 Mayıs 2014
Türkiye tarihinin en çok ölüm olayı yaşanan son Soma maden faciasını Soma Belediyesi'nde değerlendiren Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlar olağan şeyler, bunun yapısında fıtratında bunlar var" dedi.
Grafik Saati Kültür Sanat ve Haber Dergisi
Al Jazeera Türkiye muhabirinin "Bu kadar tehlikeli iş yapıp da böyle bir kazaya hazırlıklı olmayan bir işletme nasıl olup da faaliyetlerine devam edebildi?" şeklindeki sorusunu yanıtlayan Recep Tayyip Erdoğan, bu tür kazaların dünyada da yaşandığını söyledikten sonra; 18. ve 19. yüzyılda dünyada yaşanan ve çoğu daha az ölüm olayıyla sonuçlanan başka bazı maden kazalarından örnekler verdi.
Hayata Dair haberleri son dakika haberler
Tayyip Erdoğan: "İngiltere’de geçmişe gidiyorum, 1862 bir madende göçük 204 kişi ölmüş. 1866 yılında 361 kişi ölmüş. İngiltere’de 1894 patlama 290 kişi ölmüş, bakın Amerika. Teknolojisiyle her şeyiyle. 1907’de 361 kişi ölmüş" dedi.

Hayata Dair Kültür Sanat Dergisi

Tayyip Erdoğan Türkiye'nin en büyük maden kazasını yorumladı: "Bunlar olağan şeyler, madenciliğin yapısında, fıtratında bunlar var" Fotoğraf, Photo: Hayata Dair - Soma 2014

 

 

DMCA.com
 

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası