ebru şallı tan resimleri güzellik sırları selülit savar biyografi

Ebru Şallı

 
Tags: ebru şallı tan güzellik sırları, ebru şallı selülit savar, ebru şallı biyografi, ebru şallı resimleri, ebru şallı vikipedi, ebru şallı tv8, ebru şallı yemek tarifleri

Ebru Şallı Nilay Dorsa Gerginliği

Ünlü manken Ebru Şallı'nın programına konuk olarak çağrılan ancak son anda programın iptal olduğu söylenerek evine gönderildiğini iddia eden manken Nilay Dorsa, Ebru Şallı'ya söylemediğini bırakmadı. İşte şok iddialar ve sözler:

"Uzun zamandır tanıdığım ve geçmişte birçok iste sırt sırta çalıştığım Ebru Şallı'yı artık tanıyamıyorum. Şimdi lığımızı tekrar gözden geçirmem gerekiyor, yaptığım araştırma neticesinde çekimin iptal olmadığını, adımı duyunca bunu senin iptal ettiğini öğrendim, seninle aramızda yaşanmış kötü bir şey de yok, eğer olsaydı ona yorumlardım ve asistanı ile arasında diyalog yok ve adımı duyunca iptal etti derdim.

Sanırım Ebru, benim kendisinden daha güzel olduğumu düşünüp beni kıskandı ya da benim sivri dilli oluşumdan, dobralığımdan korkup kendi açıklarının ortaya çıkacağını düşünüp kendinden korktu." 

kontak@hayata-dair.com  |  gizlilik politikası