Grafik Saati dergisi

*/'img9',/*url*/'http://hayata-dair.com/button24.jpg')">Seramik

Tiyatro SinemaYazılarYemeklerSend TwitterTwitter'da bizFacebook'da bizPinterest'de biz Hayata dair ne varsa

Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin Türkiye  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

 

Hayata Dair online kültür sanat dergisi hayata-dair.comgrafik saati reklam ajansı

 

Dünya basınından başçalan ve ses kaydı haberleri

Hayata Dair Kültür Sanat Dergisi, Türkiye ve Politika 26 Şubat 2014
Başbakan ve oğlu arasında paraları boşaltın konuşması gerçek mi | Ses kaydı ve deşifreBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçen ve 17 Aralık "Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu"nun gerçekleştiği gün yapıldığı iddia edilen telefon görüşmesi dünya basınında geniş yer buldu.
Grafik Saati Kültür Sanat ve Haber Dergisi
Daily Telegraph gazetesi, Başbakan Erdoğan'ın 12 yıllık iktidarının en zor günlerini yaşadığını yazdı.
Hayata Dair Makale yazı yorum analiz deneme öykü
Daily Telegraph'ın haberi şu şekilde: "Erdoğan, bundan Fethullah Gülen hareketini sorumlu tutuyor. 3 Bakan'ın oğlu ve eski Halk Bankası Genel Müdürü ile bir İranlı işadamının evine yapılan baskınlardan sonra Erdoğan kendisini suçlayanlara karşı atağa geçmişti."
Hayata Dair haberler son dakika haber
"Meclis'e sunulan ve kabul edilen yeni yasalar, internet denetimi konusunda, hükümete bağlı kurumlara geniş yetkiler veriyor. Başbakan'a bağlı olan istihbarat kurumu (MİT)in yetkileri arttırılıyor. Operasyon sonrası Hükümet 5 bin polisin yerini değiştirdi ve operasyonu yürüten savcıları görevden aldı. Son bant kayıtlarına kadar hükümetin tepkisi ve Fettullah Gülen'i hedef alan açıklamaları kamuoyu desteği açısından kendi adına işe yaramış gibi görünüyordu."
Anne baba çocuk
"Chatham House'dan Türkiye uzmanı Fadi Hakura ise, 'Hükümet Türklerin komplo teorilerine inanmaya meyilli olmasından istifade ediyor" şeklinde yorum yaptı.
Hayata Dair son dakika haberleri
The Times gazetesi ise bant kayıtlarıyla ilgili olarak "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturma başlattığını ancak bu soruşturmanın kaydın gerçek olup olmadığını anlamak için mi yoksa Erdoğan'ın suç işleyip işlemediğini belirlemek için mi başlatıldığının anlaşılamadığını" yazdı.
Dünya basınından başçalan haberleri
Guardian gazetesi "CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başbakan Erdoğan'a, 'ülkeyi helikopterle terk etme' önerisi getirdiğini" belirtti.

Hayata Dair Online Kültür Sanat Dergisi

 

 

Dünya basınından başçalan ve ses kaydı haberleriTags: Recep, Tayyip Erdoğan, Bilal Erdoğan, ses kaydı, telefon, görüşmesi, konuşması, kaydı, youtube, video, başçalan, baş çalan, hırsız var, alo babacığım, yolsuzluk, rüşvet, 17 aralık, oğlu,

 

 

 

 

 

 

DMCA.com
Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com@gmail.com  |  gizlilik politikası