Grafik Saati dergisi

Ana sayfaAnnelikElsanatlarıHaberlerMagazin DünyaMagazin TürkiyeModaRessamlarSeramik

Tiyatro SinemaYazılarYemeklerSend TwitterTwitter'da bizFacebook'da bizPinterest'de biz Hayata dair ne varsa

 

Hayata Dair online kültür sanat dergisi hayata-dair.comgrafik saati reklam ajansı

 

The TIMES: AB Erdoğan'ın otokratik tavrı nedeniyle Türkiye AB üyelik müzakerelerinin dondurulacağını iddia etti

Hayata Dair Kültür Sanat Dergisi, Türkiye ve Politika 25 Şubat 2014
The TIMES: AB Erdoğan'ın otokratik tavrı nedeniyle Türkiye ile AB'nin üyelik müzakerelerinin dondurulacağını iddia ettiThe Times gazetesinin yayınladığı habere göre, "Avrupa Birliği, Türkiye ile müzakereleri sonlandırmayı görüşüyor.
Hayata Dair Makale yazı yorum analiz deneme öykü
The Times gazetesinin yayınladığı habere göre, Avrupa'da; AB'nin Türkiye ile müzakereleri dondurma baskısı, Türk hükümetinin özgürlükleri kısıtlayan ve Erdoğan'a yeni yetkiler veren yasal düzenlemelerin meclisten geçirilmesinin ardından arttı.
Hayata Dair haberler son dakika haber
5 Mart'ta toplanacak olan, AB Dışişleri Bakanları Komisyonu, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa Komisyonu'nu Türkiye İlerleme Raporu'nda Ankara'nın birliğe katılımının yerinde olup olmadığını gözden geçirmeye çağıran bir değişiklik önergesini oylayacak" denildi.
Grafik Saati Kültür Sanat ve Haber Dergisi
The Times gazetesi, 5 Mart'ta başlayacak sürecin sonunda Türkiye ile AB arasındaki üyelik müzakerelerin dondurulmasına ulaşan bir sürecin başlangıcı olabileceğini iddia etti.

Gazete, sonbahar aylarında sürecin tamamlanabileceğine ve Erdoğan'ın otokratik tavrı nedeniyle Türkiye'nin AB ile üyelik müzakerelerinin askıya alınabileceğini yazdı.

http://www.thetimes.co.uk/tto/news/world/europe/article4013868.ece

Hayata Dair Online Kültür Sanat Dergisi

 

 

Tags: The times, times, gazetesi, Tayyip Erdoğan, recep Tayyip Erdoğan, Avrupa, Avrupa birliği, ab, müzakere, müzakereleri, müzakere süreci, askıya alındı, donduruldu, hsyk, internet yasası, otokratik

 

DMCA.com
Copyright: Her hakkı saklıdır  | kontak@hayata-dair.com  |  gizlilik politikası