Grafik Saati dergisi

Ana sayfaAnnelikElsanatlarıHaberlerMagazin DünyaMagazin TürkiyeModaRessamlarSeramik

Tiyatro SinemaYazılarYemeklerSend TwitterTwitter'da bizFacebook'da bizPinterest'de biz Hayata dair ne varsa

 

 
Hayata Dair online kültür sanat dergisi hayata-dair.comgrafik saati reklam ajansı

 

Güleni Bitirme Planı isimli habere soruşturma açıldı

Hayata Dair , Türkiye ve Politika Haberleri 6 Aralık 2013

 

Taraf gazetesinde yayınlanan "Gülen'i bitirme kararı 2004'te MGK'da alındı" başlıklı haberi yapan gazeteci Mehmet Baransu hakkında soruşturma açıldı.
Grafik Saati kadın
Soruşturma dosyasında Baransu'nun '25 Ağustos 2004 tarihli ve Karar No:481 sayılı Milli Güvenlik Kurulu kararını' yayınlamak ve açıklamak suretiyle TCK'nın 327, 328, 329 ve 336. maddelerinde yazılı olan “Devlet güvenliğine ilişkin belgeleri temin etme", “Siyasal veya askeri casusluk “Devletin güvenliğine ve siyasal yararlarına ilişkin bilgileri açıklama ve “Yasaklanan bilgileri açıklama" suçlarını işlediği iddia edildi.
Haberler
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu tarafından açılan soruşturmada ilgili maddelerin Terörle Mücadele Kanunu kapsamında olduğu belirtilerek görevsizlik kararı verildi ve dosya İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Soruşturmaya konu suçlar ile ilgili olarak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın işlem yapması halinde suçun ilişkilendirildiği madde uyarınca toplamda 26 yıldan 43 yıla kadar hapis cezası istenmesi mümkün.
Haberler
Hayata Dair Dergisi

Tags: Mehmet Baransu, mehmet baransu cemaat, mehmet baransu hakkında soruşturma, mehmet baransu kimdir, mehmet baransu ekşi, Mehmet baransu yazıları, taraf gazetesi, cemaat, taraf, haberi, haberleri

 

DMCA.com

 

 
Tags: 2014 yerel seçimleri ne zaman, 2014 yerel seçimleri, 2014, yerel seçim, 2014 yerel seçimleri ne zaman yapılacak, yerel seçimler 2014, 2014 yerel seçim tarihi, YSK, Yüksek Seçim Kurulu, 2013
Copyright: Her hakkı saklıdır  | kontak@hayata-dair.com  |  gizlilik politikası