Grafik Saati dergisi

Ana sayfaAnnelikElsanatlarıHaberlerMagazin DünyaMagazin TürkiyeModaRessamlarSeramik

Tiyatro SinemaYazılarYemeklerSend TwitterTwitter'da bizFacebook'da bizPinterest'de biz Hayata dair ne varsa

 

Hayata Dair online kültür sanat dergisi hayata-dair.comgrafik saati reklam ajansı

 

BM Türkiye'nin teröre destek verip vermediğini sorguluyor

Suriye, Türkiye'yi BM'ye 'şikayet etti'Hayata Dair Kültür Sanat Dergisi, Dünya Haberleri, 17 Kasım 2013
Yunanistan deniz emniyeti ve sahil güvenlik botları tarafından Kardak açıklarında durdurulan gemide yakalanan yüklü miktarda silah ve mühimmatın finansörünün Türk firması olduğunun anlaşılmasının ardından Birleşmiş Milletlerin "teröre destek verdiği" iddiasıyla Türkiye hakkında soruşturma açması gündeme geldi.
Grafik Saati kadın
Yunan makamları Kardak açıklarında bulunan silahların Suriye'de savaşan muhaliflere gönderilmek üzereyken yakalandığını iddia etmişti.
Haberler
Son olarak Guardian gazetesi de radikal İslamcı örgütlerin Türk topraklarından Suriye'ye geçtiğini öne sürülmüştü.

Suriye, Türkiye'yi BM'ye 'şikayet etti'

Gelişmeler üzerine Suriye Dışişleri Bakanlığı da Birleşmiş Milletlere başvurarak "teröre destek verdiği" iddiasıyla Türkiye hakkında soruşturma açılmasını talep etti.
deneme öykü edebiyat yazı makale
BM yetkililerinin "terör örgütlerinin kitle imha silahı ele geçirmesi halinde yaratabileceği tehlike"ye dikkat çekerek konuyu incelemeye başladığı ancak gündeme alıp almamaya henüz karar vermediği öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak 14 Kasım'da yayınlanan ve Türkiye'de sadece bizim yayınladığımız haberimiz

Yunan basınının şok iddiası ortalığı karıştırdı: Kardak açıklarında durdurulan gemide çıkan silah ve mühimmatın gerçek sahibi...

Hayata Dair Kültür Sanat Dergisi, Dünya Haberleri, 14 Kasım 2013
Yunan Kathimerini gazetesin haberine göre Kardak açıklarında durdurulan gemide çıkan silah ve mühimmatın gerçek sahibi TürkiyeYunan deniz emniyeti ve sahil güvenlik botları tarafından Kardak açıklarında durdurulan gemide yakalanan yüklü miktarda silah ve mühimmatın finansörünün Türk firması olduğu öne sürüldü.
Grafik Saati kadın
Yunan Kathimerini gazetesinin haberine göre Sierra Leone bandıralı geminin gerçek sahibi merkezi İstanbul'da bulunan bir Türk firması.
Haberler
Kathimerini gazetesinin haberinde silahların Suriyeli isyancılara gönderildiği iddia ediliyor.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Yunan makamları ise "silahlar ile cephaneliğin finansörünün Adana’daki bir Türk firması olduğuna dair belgelere" ulaşıldığını iddia ediyor.
deneme öykü edebiyat yazı makale
Yunan Sahil Güvenlik Kuvvetleri (deniz ve kıyı emniyeti) "gemide 20 bin Kalaşnikof tüfek, çok sayıda patlayıcı" yakalandığını açıkladı.  Yunanistanlı yetkililer 'Nour M' isimli gemideki konteynerlerin açılması işlemin sürdüğünü" ifade etti.

Hayata Dair Online Kültür Sanat Dergisi

 

Copyright: Her hakkı saklıdır
Tags: suriye de son durum, Suriye haberleri, Suriye, suriye türkiye, Suriye gerçekleri, suriye savaşı, nedenleri, Suriye savaşı son durum, Suriye savaşı 2013, Suriye operasyonu, suriye'ye müdahale, türkiye
Grafik Saati yorum odası son yorumlar
Selcen Kan ile el sanatları yorum ekle yorumları  
Copyright: Her hakkı saklıdır  | kontak@hayata-dair.com  |  gizlilik politikası