Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 
 
 

♥ Günlük kombin örneği ♥

Günlük kombin nasıl yapılırNereye baksak özel bir gün için kombin örneği bulabiliriz, ama sorun şu ki özel bir gün için herkesin aklında bir fikri vardır fakat gündelik kombinler kolay görünmesine karşılık en zor olanlarıdır.
Grafik Saati kadın
Çünkü her gün için yeni bir kombin oluşturmalısınız ve belli bir zaman sonra insanın aklına pek parlak fikirler gelmiyor. :]
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Onun için sizlerle gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz kombinler paylaşmaya çalışıyorum. Bugünkü kombin örneğinde ise elbiseler var. Özellikle resimdeki gibi salaş elbiseler koyu renk bir külotlu çorap ile kullanıldığında gündelik kombinler için oldukça uygunlar. Bunun yanı sıra elbisenizin üzerine alacağınız elbisenizden farklı bir renkte ceket de serin havalarda oluşturduğunuz kombinelerinize renk katabilir. Şapkalardan hoşlanıyorsanız ve elbisenizin modeli de üzerine şapka takılmaya müsaitse resimdeki gibi şirin ve bol bir şapka, ya da renkli bir bere sizi oldukça tarz sahibi gösterebilir.

Tüm bunları yapabilirsiniz fakat bunun yanında bir de yapmamanız gerekenler var örneğin kısa bir elbise giyiyorsanız çapraz çanta takmayın. Bunun yerine elinize küçük bir çanta alabilir ya da omzunuza uzun saplı bir çanta asabilirsiniz.

Kısa boylu bayanlar ise külotlu çorabı ile aynı renkte bir ayakkabı tercih ederlerse daha uzun görünebilirler. :]

Elbiselerinizi kombin ederken bunlara dikkat ederseniz, şık ve hoş görünebilirsiniz. Başka bir kombin önerisinde görüşmek üzere. Kocaman mutluluklar! :]

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

 

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası