Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Kışlık kombin ♥

Kışlık kombin örnekleri

Sonbahar kış 2012

Yazları giyilebilecek birçok kombin çeşidi olmasına rağmen, kış mevsimi pek öyle değildir. Kombin çeşitleri sınırlıdır; onun için ben kışın kombin oluşturmakta oldukça zorlanırım. Sizlerin de zorlanabileceğini düşünerek, sizlerle kışlık kombin örnekleri paylaşmaya karar verdim.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Örneğin resimdeki kışlık kombin çok şirin. Üzerine bir mont alarak bu kombinle hemen hemen tüm mekanlara gidebilirsiniz. Kombini detaylı olarak incelersek; koyu tonlarda bir kot pantolon tercih edilmiş, üzerine mavi-yeşil tonlarının hakim olduğu bir gömlek giyilmiş, gömleğin içine de koyu gri tonlarında bir tişört giyilmiş.
Grafik Saati kadın
Bu kombin ile birlikte krem rengi topuklu botlar tercih edilmiş, çapraz saçaklı bir çanta da alınarak, turuncu örgü bir şal takılmış. Tüm bunların yanı sıra geniş küpeler ve renkli ojeler de kullanılarak kombine hareket katılmış. Anlatması her ne kadar uzun olsa da şık ve sade bir kombin olmuş.

Kış için bir kaç küçük tavsiye de verecek olursam; mutlaka şal kullanın böylelikle hem soğuktan korunmuş olursunuz hem de kombininizi özenerek tasarladığınız belli olur, bunun yanı sıra koyu renkler tercih edin bu ortalık bembeyaz karken bile sizin belli olmanızı sağlar. Bunun yanı sıra makyaj yapmamaya çalışın, kışın hava zaten nemli olacaktır ve makyajınız hemen bozulacaktır. Bozuk bir makyajla dolaşmak yerine, makyajsız bir güzellik her zaman iyidir. :]

Bir daha ki kombin örneğinde görüşüp, şu an aklıma gelmeyen ayrıntıları da konuşmak üzere hoşça kalın! :]

Creative Commons Lisansı
Kışlık kombin by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/43.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://grafiksaati.org/kadinlarklubu/ adresinde mevcut olabilir.

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

bayan bilen
 

 

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası