Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Kot gömlek trendi ♥

Kot gömlek trendi havaların soğuması ile iyiden iyiye yaygınlaştı. Özellikle açık tonlarda kot gömlekler çoğu kombin örnekleri ile birlikte sıklıkla kullanılıyor. Bu kombinlerin hepsi farklı bir tarzı yansıtabiliyor, ama bazı kombinler tamamen fiyasko ile sonuçlanıyor.

Kot gömlek trendi

Örneğin kot pantolonun üzerine kot gömlek giyildiği takdirde, kombininiz oldukça boğucu görünür. Kot gömleğin altına kot pantolon giymek yerine beyaz ya da siyah pantolonlar tercih edebilirsiniz. "Yok, bu da olmadı." diyorsanız, renkli bir külotlu çorap ile birlikte şort-kot gömlek kombini de oluşturabilirsiniz.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Kot gömlekler ile oluşturulabilecek kombin önerileri arasında kot gömleğin ön düğmelerini açık bırakıp içine salaş tişörtler giymek de var. Tabii böyle bir kombin ile birlikte gösterişli uzun kolyeler de oldukça hoş duracaktır. Mesela resimde böyle bir kombin örneklenmiş, çok da hoş durmuş.
Grafik Saati kadın
Saçın örgü olması ve kot gömleği kapatmaması da dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar içinde. Tüm bunlara ek olarak resimde siyah, geniş bir yüzük kullanılmış. Her ne kadar abartılı yüzük kullanmaktan hoşlanmayan biri olsam da, bu yüzük bu kombine çok ayrı bir tarz katmış. Abartılı yüzüklerle problemi olmayan arkadaşlar rahatlıkla tercih edebilirler. :]

Kot gömlek trendi özellikle yarım kollu ve uzun kollu gömleklerde oldukça yaygın. Siz de böyle bir trende ayak uydurup kolay kombinler ile kısa yoldan şıklığı yakalayabilirsiniz. Böyle bir kombin ile bir de saçınızı dağınık topuz yaparsanız, benim yoldan geçerken "Ne kadar zevkli bir tarz." diyerek dönüp dönüp baktığım insanlar arasında yerinizi alabilirsiniz. :]

Bu kombin için de benden bu kadar, kocaman sevgilerle! ♥

♥ -Bayanbilen- ♥

Yazan: Bayan Bilen | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

Creative Commons Lisansı
Kot gömlek trendi by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/41.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://grafiksaati.org/kadinlarklubu/ adresinde mevcut olabilir.

bayan bilen

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası