Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

♥ Önü Kısa Arkası Uzun Bir Elbise Modeli… :] ♥

"Yaz sıcaklarında tiril tiril... :]"

Değişik etek modelleri Önü Kısa Arkası Uzun Bir Elbise Modeli

Sık sık mağazalara gidenler veya alışveriş sitelerini kontrol edenler önü kısa arkası uzun eteklerin geçen seneden itibaren ne kadar popüler olduğunu fark etmiştir.

 bayan bilen moda kadın güzellik bakım

Moda ile uzaktan yakından ilgisi olan herkes bu etekleri mutlaka görmüştür. :]

Grafik Saati kadın

Geçenlerde bir akşamüzeri yürüyüşe çıktım ve insanların kıyafetlerine dikkat ettim de, ummadığım kadar kadının üzerinde gördüm bu önü kısa arkası uzun etekleri. Sanırım sıcaktan kavrulduğumuz şu günlerde, bu tiril tiril etekler birçok kadının kurtarıcısı olmuş. İyi de olmuş, sokaklara caddelere renk gelmiş. :]

Şimdi sözüm bu elbiselerden almak isteyenler veya sadece çeşitlere bakmak isteyenlere: bunun için büyük bir çaba göstermenize hiç gerek yok. Oturduğunuz yerden alışveriş sitelerine bir göz atmanız yeterli. Çünkü dediğim gibi bu elbiseler ve etekler her yerde. Tabii bana kalırsa hiçbir alışveriş sitesi gidip elbiseyi yerinde görüp denemek ile aynı olamaz, ama bu sıcakta dışarı çıkmak yerine bunu tercih edebilirsiniz.
Ben şimdi bu resimdeki kombin hakkında da birkaç cümle kurmak istiyorum. Öncelikle elbisenin rengini çok beğendim, bu model ile çok ağır ve şık durmuş. Bel kısmındaki ince kahverengi kemer de küçük ama şık bir detay. Ayakkabılarda ise leopar deseni tercih edilmiş. Ben her ne kadar şu leoparı bir türlü sevemesem de, birçok leopar hayranı olduğunu ve onların bu ayakkabıya hayran hayran baktıklarını tahmin edebiliyorum.
Sizin beğenmediğiniz şeyler olabilir tabii ki, ama ben bu kombin ile ilgili olumsuz bir eleştiri yapamıyorum. İyi ya da kötü yorumlarınızı da bana bırakmadan gitmeyin. Sonsuz sevgilerimle, kendinize iyi bakın… :]

♥ -Bayanbilen-

Yazan: Bayan Bilen - Buse Nur | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

Creative Commons Lisansı
Önü Kısa Arkası Uzun Bir Elbise Modeli by grafiksaati.org is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.hayata-dair.com/14.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.hayata-dair.com/ adresinde mevcut olabilir.

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası